آشنایی با مهاجمی که امید اول استقلال است، شیخ و انتقال های قرضی

به گزارش وبلاگ آریا، اولین خرید خارجی این فصل آبی پوشان از کشور مالی می آید. مهاجمی بلند قامت و تاحدودی شناخته شده که بیشتر دوران فوتبالی اش را در کشور فرانسه تجربه کرده است.

آشنایی با مهاجمی که امید اول استقلال است، شیخ و انتقال های قرضی

این مهاجم 31 ساله دوران طلایی اش را در تیم بوردو سپری کرد. وی در سن 20 سالگی به عضویت تیم بوردو در آمد و در همان سال به صورت قرضی به تیم آژاکسیو منتقل شد.

درخشش دیاباته در یک فصل حضورش در این تیم فرانسوی و زدن 15 گل باعث شد تا مورد توجه تیم سرشناس نانسی فرانسه قرار گیرد و با یکسال حضور در این تیم، به بوردو بازگردد.

وی بعد از آن سالهای خوبی را با پیراهن بوردو در سطح اول فوتبال اروپا تجربه کرد و طی 7 سالی که در این تیم بود بیش از 50 بار برای این تیم گل زد.

شیخ دیاباته در فصل 2017-2016 به تیم عثمانلی اسپور از کشور ترکیه پیوست و 3 فصل در این تیم حضور داشت. اما در این 3 فصل به صورت قرضی در دو تیم متس فرانسه و بنونتو از سری B ایتالیا بازی کرد. وی در این 3 فصل مجموعاً 17 گل هم برای این 3 تیم به ثمر رساند.

دیاباته پس از آن به صورت قرضی به تیم الامارات کشور امارات منتقل شد و در یک فصلی که در این تیم حضور داشت، 9 بار به میدان رفت و 6 گل زد.

آنچه در پرونده این مهاجم 31 ساله و 1195 سانتی متری جلب توجه می کند، انتقال های قرضی فراوان و تغییر تیم های زیاد در فواصل زمانی کم است.

دیاباته اخیراً با عقد قراردادی دو ساله به تیم استقلال پیوست و آبی ها امیدوارند با استفاده از قابلیت های وی خلاء یک مهاجم تمام کننده را پر کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آشنایی با مهاجمی که امید اول استقلال است، شیخ و انتقال های قرضی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با مهاجمی که امید اول استقلال است، شیخ و انتقال های قرضی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید