آلگری پس از راهیابی به تالار مشاهیر فوتبال ایتالیا: تیمی با DNA برنده را ترک می کنم

به گزارش وبلاگ آریا، فوتبال جهان- نام ماسیمیلیانو آلگری رسماً وارد تالار مشاهیر فوتبال ایتالیا وارد شد.

آلگری پس از راهیابی به تالار مشاهیر فوتبال ایتالیا: تیمی با DNA برنده را ترک می کنم

به گزارش وبلاگ آریا، ماسیمیلیانو آلگری که پس از پنج فصل پیروز در یوونتوس از این تیم جدا می گردد، شب گذشته (دوشنبه) نامش به طور رسمی وارد تالار مشاهیر فوتبال ایتالیا شد. آلگری که در فصل 11-2010 میلان را به قهرمانی سری A ایتالیا رسانده بود، از زمانی که در سال 2014 جانشین آنتونیو کونته در یوونتوس شد، این تیم را به پنج عنوان قهرمانی متوالی در سری A، چهار قهرمانی در جام حذفی ایتالیا و دو قهرمانی در سوپرجام ایتالیا رساند.

آلگری در این مراسم گفت: من تیمی با DNA برنده را ترک می کنم. مایلم از این فرصت استفاده کنم و از تمامی کسانی که در طول پنج سال گذشته با آنها کار نموده ام و افراد ارزشمندی هستند، تشکر کنم. اکنون این افتخار نصیبم شد که بخشی از تاریخ فوتبال ایتالیا بشوم. خرسند می شوم که مدالم را که سمبل انتها این چرخه فوق العاده است را به تالار مشاهیر فوتبال ایتالیا اهدا کنم.

این سرمربی 51 ساله که شب گذشته جایزه ویژه فدراسیون فوتبال ایتالیا را از دستان مارچلو لیپی 51 ساله دریافت کرد، گفته می گردد دو باشگاه پاری سن ژرمن و چلسی خواستار استخدامش هستند، این در حالی است که احتمال حضور او روی نیمکت سرمربیگری بایرن مونیخ هم وجود دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آلگری پس از راهیابی به تالار مشاهیر فوتبال ایتالیا: تیمی با DNA برنده را ترک می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلگری پس از راهیابی به تالار مشاهیر فوتبال ایتالیا: تیمی با DNA برنده را ترک می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید