استکی: روزبهانی را قطعا راهی قهرمانی جهانی می کنیم، به بوکس خیانت نکنند

به گزارش وبلاگ آریا، سرمربی تیم ملی بوکس ایران گفت: قطعا احسان روزبهانی را به مسابقات قهرمانی جهان اعزام می کنیم و نباید به بوکس ایران خیانت کنند تا این رشته پیشرفت کند.

استکی: روزبهانی را قطعا راهی قهرمانی جهانی می کنیم، به بوکس خیانت نکنند

علیرضا استکی در گفت و گو با وبلاگ آریا، درباره شرایط و ترکیب تیم ملی بوکس ایران برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان، گفت: خوشبختانه شرایط تیم ملی خوب بوده و ترکیب ما برای اعزام به مسابقات جهانی تا حدودی معین است. با این وجود در حال رایزنی با شورای برون مرزی هستیم تا 5 سهمیه خود را به 7 سهمیه افزایش دهیم که امیدوارم این اتفاق رخ دهد. قرار است این دو سهمیه را به ما اضافه کنند که اگر این اتفاق رخ دهد برای تیم ملی ایران خیلی خوب است.

او در پاسخ به این سوال که آیا احسان روزبهانی برای اعزام به مسابقات جهانی در ترکیب تیم ملی ایران حضور دارد؟ اظهار کرد: احسان قطعا به مسابقات جهانی اعزام می شود و در هر 5 مرحله اردوی تیم ملی بدون حتی یک روز تاخیر حضور داشته است. به دلیل تعطیل بودن اردوها تنها تمرین می کرد، قطعا او عضو تیم ملی است و او را به رقابت های قهرمانی جهان اعزام می کنیم.

سرمربی تیم ملی بوکس ایران در مورد حمایت های اجرا شده از ملی پوشان نیز گفت: وظیفه سرمربی حمایت از شاگردانش است و وظیفه فدراسیون نیز حمایت از مربیان، خوشبختانه تا به الآن سعی کرده ایم به همراه فدراسیون نیازهای تیم رادر این شرایط سخت فراهم کنیم که خوشبختانه الان شرایط خوبی داریم. خوشبختانه با همه شرایط سختی که وجود دارد فدراسیون در تلاش است تیم ملی روند خوبی را در اردوها طی کند. در گذشته حاشیه تیم ملی زیاد بود، اما الان حاشیه ها را از تیم دور کرده ایم که شرایط بهتر شده است.

او همچنین در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط موجود در اردوها و تمرینات تیم ملی، ایران می تواند در رقابت های انتخابی المپیک کسب سهمیه کند؟ توضیح داد: ما این شانس را برای همه اوزان خود قائلیم و امیدواریم ملی پوشان در همه اوزان عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارند. با این حال نمی توان گفت چند سهمیه کسب می کنیم چون کار بسیار سخت است. مطمئنا برای کسب سهمیه تلاش می کنیم چون اگر به این مهم نرسیم به ضرر بوکس خواهد بود.

علیرضا استکی در سرانجام با اشاره به اینکه همه عوامل بوکس باید در کنار یکدیگر باشند، توضیح داد: ورزشکاران، کادرفنی و فدراسیون در کنار هم تلاش می کنند تا برای ایران افتخار آفرینی کنند و الان شرایط تیم قابل قبول است. نباید به بوکس خیانت کنند تا با حمایت از تیم ملی فضا برای پیشرفت ملی پوشان فراهم شود. همانطور که دیدید موفقیت های امیر علی اکبری باعث شد تا در باشگاه های رزمی جای سوزن انداختن نباشد و برای بوکس نیز این شرایط وجود دارد. اگر تیم ملی چه با من و چه با کس دیگری به موفقیت برسد، شرایط برای پیشرفت بوکس فراهم خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "استکی: روزبهانی را قطعا راهی قهرمانی جهانی می کنیم، به بوکس خیانت نکنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استکی: روزبهانی را قطعا راهی قهرمانی جهانی می کنیم، به بوکس خیانت نکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید