اعلام 10 نامزد نهایی کسب عنوان مرد سال فوتبال آفریقا

به گزارش وبلاگ آریا، اسامی 10 نامزد نهایی کسب عنوان بهترین فوتبالیست سال آفریقا از سوی کنفدراسیون فوتبال آفریقا اعلام شد.

اعلام 10 نامزد نهایی کسب عنوان مرد سال فوتبال آفریقا

به گزارش وبلاگ آریا ، کنفدراسیون فوتبال آفریقا (CAF) اسامی 10 کاندیدای نهایی کسب عنوان مرد سال فوتبال آسیا در سال 2018 را اظهار داشت که بر این اساس الکس ایووبی (نیجریه، آرسنال)، آندره اونانا (کامرون، آژاکس)، انیس البدری (تونس، اسپرانس)، دنیس اونیانگو (اوگاندا، ماملودی ساوندونز)، مهدی بن عطیه (مراکش، یوونتوس)، محمد صلاح (مصر، لیورپول)، پی یر امریک اوبامیانگ (گابن، آرسنال)، ریاض محرز (الجزایر، منچسترسیتی)، سادیو مانه (سنگال، لیورپول) و ولید سلیمان (مصر، الاهلی مصر) برای کسب این عنوان با هم رقابت خواهند کرد. CAF پیش از این نام 34 بازیکن را اعلام نموده بود که با حذف نام 24 بازیکن، اکنون 10 کاندیدا برای کسب این عنوان باقی ماندند.

برنده عنوان مرد سال فوتبال آفریقا بر اساس آرای کمیته فنی و توسعه کنفدراسیون فوتبال آفریقا، روزنامه نگاران منتخب، سرمربیان تیم هایی که در مسابقات لیگ قهرمانان آفریقای جنوبی و جام کنفدراسیو های آفریقا به مرحله یک چهارم نهایی می رسند و سرمربیان و کاپیتان های 54 تیم ملی عضو CAF انتخاب خواهد شد.

همچنین اسامی سه کاندیدای نهایی کسب عنوان مربی سال قاره آفریقا در سال 2018 نیز اعلام شد که بر این اساس اِوری رنار، سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش که این تیم را در جام جهانی 2018 روسیه مقابل تیم های ایران، اسپانیا و پرتغال راهنمایی کرد، باید برای کسب این عنوان با آلیو سیسه سرمربی سنگال و تعیین شعبانی سرمربی تونس رقابت کند.

مراسم معرفی بهترین های فوتبال آفریقا در تاریخ 8 ژانویه 2019 (18 دی) در شهر داکار، پایتخت سنگال برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعلام 10 نامزد نهایی کسب عنوان مرد سال فوتبال آفریقا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام 10 نامزد نهایی کسب عنوان مرد سال فوتبال آفریقا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید