برگزاری جلسه رسیدگی به پرونده محرومیت ترابیان و کفاشیان در کمیته استیناف، ارائه مدارک جدید تا جلسه بعد

به گزارش وبلاگ آریا، جلسه رسیدگی به پرونده محرومیت علی کفاشیان و عباس ترابیان روز گذشته در کمیته استیناف برگزار گردید.

برگزاری جلسه رسیدگی به پرونده محرومیت ترابیان و کفاشیان در کمیته استیناف، ارائه مدارک جدید تا جلسه بعد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ آریا، جلسه رسیدگی به اعتراض علی کفاشیان و عباس ترابیان به رأی کمیته اخلاق، روز گذشته (دوشنبه) با حضور طرفین در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال برگزار گردید.

در این جلسه علی کفاشیان و عباس ترابیان توضیحات خود را به مسئولان کمیته استیناف ارائه نموده و مدارک جدیدی نیز درباره پرونده خود به مسئولان این کمیته تحویل دادند. همچنین پس از این توضیحات، مقرر شد طرفین مدارک جدیدی را تا جلسه آینده کمیته استیناف آماده نمایند و در جلسه بعد به کمیته استیناف تحویل دهند.

بر اساس این گزارش به نظر می رسد با اتفاقات اتفاق افتاده در جلسه کمیته استیناف، رأی نهایی این کمیته پس از جلسه بعدی با طرفین صادر خواهد شد و باید پس از آن منتظر صدور حکم نهایی علی کفاشیان و عباس ترابیان باشیم.

به گزارش وبلاگ آریا، علی کفاشیان، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال و عباس ترابیان، رئیس پیشین کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال چندی پیش به خاطر پرونده 316 هزار دلاری حق پخش تلویزیونی بازی های تیم ملی، معروف به شرکت ام پی سیلوا، به پنج سال محرومیت از هرگونه فعالیت فوتبالی از سوی کمیته اخلاق محکوم شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برگزاری جلسه رسیدگی به پرونده محرومیت ترابیان و کفاشیان در کمیته استیناف، ارائه مدارک جدید تا جلسه بعد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جلسه رسیدگی به پرونده محرومیت ترابیان و کفاشیان در کمیته استیناف، ارائه مدارک جدید تا جلسه بعد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید