ترکیب خط دفاعی پرسپولیس معین شد، تصمیم نهایی در خصوص سیدجلال

به گزارش وبلاگ آریا، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی تمرینات پیش فصلش را در تهران سپری می نماید که کادر فنی این تیم در حال رسیدن به ترکیب نهایی برای آغاز نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر است.

ترکیب خط دفاعی پرسپولیس معین شد، تصمیم نهایی در خصوص سیدجلال

گابریل کالدرون که از بازی نکردن تیمش در اردوی ترکیه ناراضی بود شناخت اندکش از وضعیت بازیکنان این تیم را با بازی های تدارکاتی اخیر سرخپوشان جبران کرد تا بتواند ترکیب ایده آل خط دفاعی خود را پیدا کند.

کالدرون قبل از این مهدی شیری را به عنوان دفاع راست و محمد نادری را به عنوان دفاع چپ سرخ ها انتخاب نموده بود قرار است لیگ را با حضور شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان در قلب دفاع شروع کند.

سرمربی سرخپوشان پایتخت در حالی تصمیم به استفاده از این دو بازیکن به عنوان مدافعان میانی گرفته است که فصل گذشته خلیل زاده در کنار سید جلال حسینی در این منطقه، حضور داشتند اما مصدومیت کهنه کاپیتان پرسپولیس باعث شد تا کالدرون به فکر استفاده از کنعانی زادگان به جای او بیافتد.

سیدجلال حسینی در حالی باید طعم نیمکت نشینی در هفته های ابتدایی لیگ برتر را بچشد که در دو فصل گذشته نیز وضعیتی مشابه داشت. مدافع مستحکم سرخ ها معمولا هفته های ابتدایی را به دلیل مصدومیت از دست داده است اما اشتباهات خط دفاعی سرخ ها باعث شد تا او به ترکیب بازگردد.

باید دید زوج کنعانی زادگان و خلیل زاده تا چه زمانی خواهد توانست دوام آورده و کاپیتان اول پرسپولیس را نیمکت نشین نگه می دارند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ترکیب خط دفاعی پرسپولیس معین شد، تصمیم نهایی در خصوص سیدجلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب خط دفاعی پرسپولیس معین شد، تصمیم نهایی در خصوص سیدجلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید