تمام رقابت های قطری ها در استادیوم آزادی با 16 شکست و 47 گل خورده

به گزارش وبلاگ آریا، روزنامه استاد الدوحه قطر تاریخچه دیدارهای ملی و باشگاهی فوتبال این کشور در استادیوم آزادی تهران را منتشر کرد.

تمام رقابت های قطری ها در استادیوم آزادی با 16 شکست و 47 گل خورده

به گزارش وبلاگ آریا، روزنامه استاد الدوحه قطر در آستانه بازی برگشت تیم السد دوحه برابر پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در مطلبی با عنوان السد یک بار این کار را کرد (شکست استقلال)، آیا آن را تکرار می نماید، چرا قصه و داستان هایی از استادیوم آزادی نداریم نوشت: بازی رفت با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس در دوحه انتها یافت و شانس صعود السد به فینال لیگ قهرمانان آسیا با حریف همچنان 50 - 50 است و برای بازگشت به مسیر احتیاج به یک گل دارد. تیم های فوتبال باشگاهی قطر فقط 2 بار در استادیوم آزادی تهران پیروز شدند که نخستین آنها پیروزی تیم الجیش قطر برابر نفت تهران در رقابت های انتخابی سال 2016 میلادی با نتیجه 3 بر یک بود. دومین بار نیز تیم السد موفق شد تیم استقلال را مدتی قبل در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه مشابهی شکست دهد. السد تنها تیمی است که در در یک بازی رسمی لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم آزادی تهران پیروز شده است.

این روزنامه قطری سپس اینوگرافی از تاریخچه بازی های تیم های ملی و باشگاهی این کشور در استادیوم آزادی تهران منتشر کرد که در مجموع شامل 26 بازی است. در 20 بازی تیم های باشگاهی قطر شامل السد، الجیش، الدحیل، ام صلال، الریان، الغرافه و الوکره در استادیوم آزادی تهران به مصاف تیم های استقلال، پرسپولیس و نفت رفتند. در شش بازی باقی مانده استادیوم آزادی تهران نیز تیم ملی فوتبال قطر به مصاف تیم ملی ایران رفته است.

در مجموع 26 بازی برگزار شده تیم های ملی و باشگاهی قطر در استادیوم آزادی تهران 2 پیروزی، 8 تساوی، 16 شکست، 15 گل زده، 47 گل خورده و 5 کلین شیت حاصل شده است.

السد در بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا یک بر صفر برابر پرسپولیس شکست را پذیرا شد. بازی برگشت دو تیم ساعت 18:30 سه شنبه هفته جاری در استادیوم آزادی تهران برگزار خواهد شد. محسن خلیلی: السد به نتیجه بازی با استقلال دلخوش نموده است

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تمام رقابت های قطری ها در استادیوم آزادی با 16 شکست و 47 گل خورده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام رقابت های قطری ها در استادیوم آزادی با 16 شکست و 47 گل خورده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید