جذب سرمایه گذار از مهم ترین نیازهای چهارمحال و بختیاری است

به گزارش وبلاگ آریا، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: جذب سرمایه گذار از مهم ترین نیازهای استان محسوب می گردد.

جذب سرمایه گذار از مهم ترین نیازهای چهارمحال و بختیاری است

به گزارش وبلاگ آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری، مهرداد جوادی در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و ستاد اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری که با حضور سید حمید پورمحمدی گل سفیدی معاون امور مالی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار گردید، تأکید کرد: جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی، حمایت از اشتغال ارزان و حفظ و احیای مواریث فرهنگی و تاریخی از مهمترین نیازهای استان است.

او افزود: اختصاص اعتبار برای تکمیل و راه اندازی موزه بزرگ چهارمحال و بختیاری یکی از مهمترین نیازهای میراث فرهنگی این استان به شمار می رود.

جوادی توضیح داد: تصویب طرح جامع گردشگری چهارمحال و بختیاری در هیات دولت و عملی شدن آن می توان در افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری و رونق مالی استان مؤثر باشد.

او بیان داشت: اختصاص اعتبار برای طرح های نیمه کاره گردشگری منطقه مشایخ، کوهرنگ، دیمه، سامان، بن، بروجن، شهرکرد و سایر نقاط چهارمحال و بختیاری از خواسته های مسئولان استان است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری افزود: تقویت زیرساخت های گردشگری و فرهنگی چهارمحال و بختیاری جزو مهمترین اولویت های اداره کل میراث فرهنگی استان در امسال محسوب می گردد.

منبع: میراث آریا

به "جذب سرمایه گذار از مهم ترین نیازهای چهارمحال و بختیاری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جذب سرمایه گذار از مهم ترین نیازهای چهارمحال و بختیاری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید