دایی: قوه قضاییه با کارچاق کن های صداوسیما برخورد کند ، پولم را در راه حرام خرج نمی کنم

به گزارش وبلاگ آریا، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد شدید از صداوسیما، نسبت به اظهارات مجری و کارشناس یک برنامه تلویزیونی درباره آقای گلی اش واکنش نشان داد.

دایی: قوه قضاییه با کارچاق کن های صداوسیما برخورد کند ، پولم را در راه حرام خرج نمی کنم

ایسنا نوشت: علی دایی درباره صبحت های که صبح روز سه شنبه 23 مهر در یکی از برنامه های تلویزیونی پیرامون 109 گل ملی اش مطرح شده بود، اظهار کرد: برای صدا و سیما متاسفم که آدم هایی که معلوم نیست از کجا آمده اند به این مجموعه راه می دهد و به آنها میکروفن می دهد تا صحبت نمایند. به نظر من قوه قضاییه باید به این مسئله ورود کند و مجری که گفته با 5 میلیون تومان سن شناسنامه ای دایی را کوچک می کنم را بازخواست کند تا ببنید چه کسانی با او در ارتباط هستند که این کارها را می نماید.

وی ادامه داد: بهتر است این آقا، دوستانش را معرفی کند. ما مگر نمی گویم با فساد مبارزه می کنیم، متاسفانه این هم یک فسادی است که در صدا و سیما به آن دامن می زنند. من تنها خواهشی که از آقای رئیسی دارم این است که به این موضوع ورود کند و مسئله را پیگیری کند و آقایی که چنین صحبت هایی را مطرح نموده و گفته با 5 میلیون تومان سن شناسنامه ای را تغییر می دهد را به قوه قضاییه ببرند و از او سوال نمایند. یک بار باید در نظام سالم سازی آغاز گردد و چه بهتر که در تلویزیونی که این مسائل مطرح می گردد کار سالم سازی انجام گردد، مطمئنا مردم می فهمند قوه قضاییه با فساد مبارزه می نماید اما متاسفانه خیلی راحت فساد را در تلویزیون هم رواج می دهند.

دایی اضافه نمود: ما می خواهیم مفسدان را پیدا کنیم اما وقتی مفسدان خودشان علنی صبحت می نمایند. باید از همین جا آغاز کنیم و به دنبال مسائل دیگر نرویم از همین صدا و سیما باید آغاز گردد و مطمئنا به سرنخ های خوبی می رسیم. این گونه کارها نشان دهنده عقده های درونی افراد است چون در این چند سال هر کاری کردند نتوانستند برای من مشکل ایجاد نمایند و کاری علیه من بنمایند که من محبوبیتم را بین مردم از دست بدهم. صداوسیما از این نارحت است که علی دایی در بین مردم محبوب است.

وی ادامه داد: قابل توجه آقایان. خدا را شکر علی دایی در بازی مقابل مالدیو خیلی کم گل زده است، فکر کنم در 4 بازی 8 گل زده ام، بهتر است آقایانی که سن کم می نمایند به رونالدو هم پیشنهاد بین المللی بدهند که تیم ملی پرتغال با مالدیو بازی محبت آمیز کند تا تعداد گل های ملی اش را بیشتر کند. من برای صدا و سیما متاسفم که هر کسی را می آورد تا مرا بکوبد. عزت و ذلت دست خدا است و همه رکوردها روزی شکسته می گردد. ای کاش یک ایرانی و یا یک مسلمان رکورد من را بشکند.

دایی اضافه نمود: مطمئنا صندلی رونالدو خیلی بالاتر از این حرف هاست. چون فوتبالی که آنها بازی نموده اند هیچ کدام از ما از خواب آن را هم نخواهیم دید. باز هم می گویم به خاطر این مسائل تاسف می خورم. آیا شورای سیاست گذاری صدا و سیما یک بار در این زمینه ها کار جدی انجام داده است؟ آنها فقط یک بیانیه دادند و هیچ گونه رسیدگی نشده و چون رسیدگی نکردند باز هم شاهد این گونه مسائل هستیم. اینها باید بدانند با این کارها من را بین مردم محبوب تر می نماید. واقعا نمی دانم ترس صدا و سیما از چه چیزی است. آنها هر روز یک نوع رفتار را انجام می دهد و هر روز هم مخاطبان شان را بیشتر از دست می دهند.

سرمربی سابق تیم ملی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا از شورای نظارت بر صدا وسیما انتظار دارد به این مسئله ورود کند یا خیر؟ گفت: اصلا از آنها چنین انتظاری ندارم. همواره روی پای خودم ایستاده ام و هیچ کس تا به حال یاریم ننموده است. فقط خداوند و عزیزانی که کنارم بوده اند به من یاری نموده اند. بگذارید خرسند باشند که رکورد من شکسته می گردد. شما فکر می کنید در بعضی مسائل چرا مملکلت ما در جا می زند و پیشرفت نمی کنیم؟ این گونه حسادت ها در همه جا وجود دارد من به آن چیزهایی که خواسته ام و حتی فکرش را نمی کردم رسیده ام، این آقای که درباره من صحبت نموده باید پاسخگو باشد و بداند علی دایی چگونه پولش را به دست آورده است. من مثل خیلی ها نیستم که پولم را در راه حرام خرج کنم، هر پولی درآورده ام برایش زحمت کشیدم و عرق ریختم تا به این جا رسیده ام، در این مملکت نه به کسی بدهکار هستم و کسی هم نمی تواند بگوید یک ریال من را علی دایی گرفته و نداده است. همواره سرم بالاست چون هیچ وقت وام نگرفتم و هیچ کار خلافی انجام نداده ام واقعا خنده ام می گیرد از این که صدا و سیما دایم علیه من تبلیغ می نماید. طی چند سال اخیر آنها با تمام ظرفیت شان با استفاده از بعضی هنرپیشه ها و یا سیاهی لشکرها سعی کردند برای من پاپوش درست نمایند تا صندلی من در بین مردم خراب گردد. اما کارهای اینها باعث می گردد صندلی من در بین مردم محکم تر گردد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به خاطر این برنامه تلویزیونی از صدا و سیما شکایت خواهد نمود یا خیر؟ گفت: نه اقدام قضایی نمی کنم، اگر بحث اقدام قضایی است قوه قضاییه باید به موضوع ورود کند و کسانی که در صدا و سیما می گویند که کارچاقکن ها را می شناسند را معرفی و با آنها برخورد کند. همین چیزهای کوچک خیلی می تواند به سالم سازی جامعه ما یاری کند. در زمانی که همه مردم ما از فساد گریزان و ناراحت هستند و کمر خیلی ها را فساد شکسته بهتر است سالم سازی را آغاز کنیم. ان شاءلله قوه قضاییه این مورد را آنالیز کند و شورای سیاست گذاری صدا و سیما هم شعار ندهد و عمل کند تا مردم بدانند کسانی که فساد را در صدا و سیما رواج و آموزش می دهند چه کسانی هستند. ان شاءالله مملکت ما روزی عاری از فساد و این گونه افراد باشد. من فقط زندگیم را می کنم و با کسی کاری ندارم.

منبع: همشهری آنلاین

به "دایی: قوه قضاییه با کارچاق کن های صداوسیما برخورد کند ، پولم را در راه حرام خرج نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دایی: قوه قضاییه با کارچاق کن های صداوسیما برخورد کند ، پولم را در راه حرام خرج نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید