شفر: سپاهان فقط یک موقعیت داشت، خطای پنالتی استقلال دیده نشد

سرمربی استقلال می گوید تیمش شایسته باتخت مقابل سپاهان نبوده است.

شفر: سپاهان فقط یک موقعیت داشت، خطای پنالتی استقلال دیده نشد

به گزارش خبرنگاران، وینفرد شفر سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری بعد از شکست یک بر صفر تیمش برابر سپاهان گفت: من در گذشته نیز شکست خورده ام اما امروز خوب بودیم و شکست خوردیم. موقعیت گل و ضد حملات خوبی داشتیم اما یک سری مسائل داشتیم. منتظری را از دست داده بودیم و علی کریمی نیز دقیقه 15 مصدوم شد و من بابت این شرایط ناراحت هستم. همیشه می گویند استقلال باید برنده باشد. تیم حریف فقط یک موقعیت داشت و باید آن بازیکن متوقف می شد. قبل از مسابقه برنامه های حریف تعیین بود و اگر ما حریف را کنترل می کردیم و یک موقعیت نمی دادیم، بازنده نبودیم و یک تیرک نیز در دقایق سرانجامی زدیم. من به بازیکنان گفتم شما خوب بازی کردید و ما باید در همه لحظات بازی بجنگیم. خط دفاعی ما در مجموع خوب بود اما باید در تمرینات روی پاس آخر و ضد حملات بیشتر کار کنیم. نمی خواهم حرف بد و منفی بزنم و می گویم خوب بازی کردیم و حریف یک موقعیت داشت و ما باید موقعیت ها را گل می کردیم.

او اضافه نمود: در استقلال همه باید برای برد بجنگند و این درست نیست که بایستید و شانس به حریف بدهید. یک صحنه پنالتی قطعی برای ما بود که داور اعلام نکرد و یک پنالتی اشتباه برای حریف گرفت. من درباره داور هیچگاه حرف نمی زنم و شاید داور آن صحنه را ندیده است. در آن صحنه که بازیکن سپاهان روی زمین افتاد اصلا پنالتی نبود و به یاری داور تبریک می گویم که صحنه را درست دید. خطای روی دانشگر ولی پنالتی بود. شاید داور آن صحنه را ندیده است و برای داور و یاری داور دیدن صحنه راحت نبوده است.

شفر در واکنش به سوالی درباره تعداد بالای مصدومان در استقلال، گفت: در یک صحنه در تمرین، منتظری و یک بازیکن برای ضربه به توپ کوشش کردند و توپ وسط ماند و هر دو همزمان به توپ ضربه زدند. مانند اینکه در خیابان پای شما پیج بخورد. درباره علی کریمی باید با دکتر تیم صحبت کنم ولی فصل گذشته تیم مربی بدنساز نداشت. میک مک درموت حضور داشت که از تیم ما رفت. مربی بدنساز برای آماده سازی و وضعیت بازیکنان بسیار مهم است. ما فصل گذشته فوتبال سریع و با سرعت بالا و پرس سنگین بازی می کردیم و اگر بازیکنی آماده نباشد، این سبک بازی ریسک زیادی دارد. شجاعیان در یک صحنه خطا دچار مصدومیت رباط شد. کریمی نیز در تمرین یک برخورد داشت و این بازیکن نیز در تمرین مصدوم شد. ما اکنون فیلیپ را داریم که مربی بسیار خوبی است و همواره در کنار بازیکنان خوب تمرین می نماید. درباره وضعیت کریمی نیز باید بگویم که او تنها بازیکنی است که مصدومیت عضلانی دارد و با دکتر در این باره حرف می زنم. مصدومیت عضلانی با مصدومیتی که به دلیل برخورد پیش می آید، متفاوت است. مانند زمانی است که شما در خیابان در حال راه رفتن هستید و تصادف می کنید. مصدومیت کریمی، عضلانی است و مصدومیت بازیکنان دیگر بدشانسی است. مانند بازیکنی که در فرود روی زمین دچار مصدومیت و یا پیچیدگی زانو می شود و این بد شانسی است.

سرمربی استقلال درباره وضعیت خط حمله استقلال و آمار ضعیف آبی ها در گلزنی، اعلام کرد: بله این درست است. تیام رفته و بر نمی شود و نباید درباره آن صحبت کنیم. گرو از بازی های قبل بهتر بود و شاید قدم به قدم بهتر شود. شاید اگر گرو فصل قبل بود، 10 گل می زد. ایجاد هماهنگی بین بازیکنان جدید زمان می خواهد. من از هافبک ها نیز گلزنی می خواهم و فقط مهاجمان نباید گلزنی نمایند. صیادمنش می تواند بهتر و بهتر شود و باید یاد بگیرد و باید به او فرصت بدهیم. بازی با سایپا یک خطای شدید روی او شد و انتظار داشتم داور برخورد دیگری داشته باشد. قائدی نیز بازیکن جوانی است و من نمی خواهم از جوانان انتقاد کنم و باید به آنها فرصت بیشتری بدهیم.

شفر در سرانجام درباره نیمکت نشینی آذری و عدم استفاده از او، گفت: آذری عالی نه ولی خوب بازی کرد و باید چیزهای بیشتری یاد بگیرد و شاید در بازی های بعدی بیشتر او را در ترکیب ببینیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شفر: سپاهان فقط یک موقعیت داشت، خطای پنالتی استقلال دیده نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر: سپاهان فقط یک موقعیت داشت، خطای پنالتی استقلال دیده نشد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید