لیگ فوتبال عربستان از سر گرفته می گردد، لغو مسابقات منتفی است

به گزارش وبلاگ آریا، روزنامه الشرق الاوسط عربستان به نقل از یک عضو فدراسیون فوتبال این کشور اطلاع داد که مسابقات لیگ فوتبال عربستان قطعا لغو نمی گردد.

لیگ فوتبال عربستان از سر گرفته می گردد، لغو مسابقات منتفی است

این عضو فدراسیون فوتبال عربستان که نخواسته نامش فاش گردد، گفته است: مسابقات این فصل از مسابقات لیگ عربستان صرفنظر از زمان آن چه در انتها همین فصل و چه تا آغاز فصل بعد، قطعا برگزار می گردد و لغو بازی ها به جز در شرایط بسیار قانع کننده منتفی است.

وی ادامه داده است: لیگ عربستان یکی از لیگ های ارزشمند از نظر اقتصادی و نیروی انسانی است و برای همین لغو بازی هایش مثل برخی از لیگ های آماتور منتفی است. تصمیم فعلی برای تعلیق مسابقات و به تعویق انداختن آن تا انتها ماه آپریل است.

طبق اعلام روزنامه الشرق الاوسط، هر تیم برای ازسرگیری مسابقاتش به سه هفته زمان برای آماده سازی احتیاج دارد و با احتساب این زمان و هشت هفته باقی مانده، لیگ عربستان در ماه رمضان یا شوال به انتها می رسد.

به گفته این عضو از فدراسیون فوتبال عربستان، فدراسیون های هر کشور اجازه ندارند بدون مشورت با فیفا تصمیمات کلی و قطعی در ارتباط با لیگ های خود بگیرند.

وی افزوده است: باشگاه ها و بازیکنان طی دو فصل آینده چه از نظر اقتصادی و چه از نظر سازماندهی با مشکل روبرو می شوند و برنامه های قبلی آنها به دلیل شرایطی که ویروس کرونا برای جهان در پی داشته است، تغییر خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "لیگ فوتبال عربستان از سر گرفته می گردد، لغو مسابقات منتفی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ فوتبال عربستان از سر گرفته می گردد، لغو مسابقات منتفی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید