پرس: مهاجم نوک جدید؟ رئال مادرید بهترین بازیکن را دارد

به گزارش وبلاگ آریا، رئیس باشگاه رئال مادرید کریم بنزما را بهترین مهاجم نوک حال حاضر فوتبال جهان معرفی کرد.

پرس: مهاجم نوک جدید؟ رئال مادرید بهترین بازیکن را دارد

به گزارش وبلاگ آریا، فلورنتینو پرس اخبار اخیر رسانه های اروپایی در مورد احتمال اضافه شدن یک مهاجم جدید به رئال مادرید را تکذیب و تأکید کرد که تیمش به خرید شماره 9 جدید احتیاج ندارد. با وجود کاهش محسوس آمار گل های رئال مادرید پس از جدایی کریستیانو رونالدو و اضافه نشدن بازیکنی جدید به این تیم که بتواند جای ستاره پرتغالی را پر کند، پرس معتقد است که کهکشانی ها می توانند روی کریم بنزما حساب نمایند.

رئیس 71 ساله باشگاه رئال مادرید به فرانس فوتبال گفت: من باز هم تأکید می کنم که ما بهترین تیم جهان را داریم و با همین تیم باز هم می توانیم جام ببریم. ما فقط به صرف اینکه بازیکن خریده باشیم، پول خرج نمی کنیم. اخیراً و در واقع از مدت ها پیش در رسانه های مختلف خوانده ام که رئال مادرید احتیاج به خرید یک مهاجم جدید دارد و این در حالیست که واقعیت چیز دیگری می گوید و آن این است که کریم بنزما بهترین مهاجم جهانست.

پرس ادامه داد: کاری که ما در نظر داریم انجام دهیم این است که بازیکنانی بسیار جوان را جذب کنیم که بتوانند ستاره های آینده تیم مان باشند، بازیکنانی مانند وینیسیوس جونیور و رودریگو گوئس.

پرس در سرانجام از ورود جنجالی ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری سن ژرمن به کمیته اجرایی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) حمایت کرد. با توجه به متهم بودن PSG به نقص قانون بازی جوانمردانه اقتصادی بعضی از رؤسا و مدیران باشگاه های اروپایی به ورود رئیس قطری این باشگاه به نهاد حاکم بر فوتبال قاره سبز معترض بودند اما پرس در این خصوص موضع دیگری دارد. او مطرح نمود: پاری سن ژرمن یک باشگاه بزرگ است که در زمره نخبه های فوتبال واقع شده است. ما نمی خواهیم به آنها هیچ توصیه ای بکنیم چون خودشان با تحولی که در فوتبال فرانسه ایجاد نموده اند، نشان داده اند که کارشان را بلد هستند و لیاقت صندلی فعلی شان را دارند. الخلیفی در پاری سن ژرمن فوق العاده کار نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پرس: مهاجم نوک جدید؟ رئال مادرید بهترین بازیکن را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرس: مهاجم نوک جدید؟ رئال مادرید بهترین بازیکن را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید