کشته شدن مظنون تیراندازی در یک فستیوال مواد غذایی در کالیفرنیای آمریکا

به گزارش وبلاگ آریا، بر اساس اعلام مقام های آمریکا، در یک حادثه تیراندازی در یک فستیوال مواد غذایی در شهر گیلروی در ایالت کالیفرنیای آمریکا، چهار تن از جمله فرد مظنون کشته و 15 تن دیگر زخمی شدند.

کشته شدن مظنون تیراندازی در یک فستیوال مواد غذایی در کالیفرنیای آمریکا

شاهدان عینی گزارش کردند که به یک باره صدای تیراندازی در محل این فستیوال در این شهر کوچک 50 هزار نفری واقع در فاصله 176 کیلومتری سانفرانسیسکو شنیده و باعث به وجود آمدن وحشت و سردرگمی در جمعیت حاضر در آنجا شد.

رسانه های آمریکا به نقل از پلیس این کشور گزارش دادند، سه تن در این حمله کشته شدند در حالی که پلیس توانست فرد مهاجم را هم از پای درآورد به این ترتیب تعداد کشته ها به چهار تن و تعداد زخمی ها نیز به 15 تن رسید.

این تیراندازی در فستیوال سالانه سیر که یک فستیوال سه روزه با موضوع مواد غذایی و مسابقات آشپزی است، رخ داد؛ فستیوالی که معمولا حدود 100 هزار تن را هر سال به خود جذب می کند.

پیش از این دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا توییتی را در واکنش به این اتفاق منتشر کرده و در آن نوشته بود: ماموران پلیس در صحنه این تیراندازی در گیلروی کالیفرنیا هستند. او مردم را به رعایت جانب احتیاط و امنیت فراخواند.

روزنامه نیویورک تایمز نیز پیش از نوشته بود: فردی مظنون به ظن دست داشتن در این تیراندازی بازداشت شد.

عده ای از شاهدان عینی گفتند فرد تیرانداز مردی بوده که یک دستمال دور پایش پیچیده شده بود، چون ظاهرا به پایش گلوله خورده بود.

اومی رایس، یک شاهد عینی گفت که ابتدا تصور می کرده این صدا مربوط به آتش بازی است و حدود پنج دقیقه صدای آن را شنید و بعد از آن مشاهده کرد که مردم در حال جیغ زدن و فرار کردن و همین طور عده ای نیز در حال پناه بردن به پشت میزها و قطع کردن حصارها برای خارج شدن هستند.

سخنگوی یک بیمارستان نیز در گیلروی گفت دستکم پنج مجروح این حادثه به این بیمارستان منتقل شده اند.

ان بی سی نیز به نقل از یک شاهد دیگر گزارش داد، فردی سفیدپوست که 30 ساله به نظر می رسید اقدام به تیراندازی کرد.

این شاهد می گوید: توانستم او را ببینم او بی هدف به همه طرف تیراندازی می کرد و هیچ شخص خاصی مورد هدف او نبود. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "کشته شدن مظنون تیراندازی در یک فستیوال مواد غذایی در کالیفرنیای آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشته شدن مظنون تیراندازی در یک فستیوال مواد غذایی در کالیفرنیای آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید