اخبار صنعت

خبرنگاران کرونا سومین چالش عظیم فعالان ترانزیت ایران

مشهد- خبرنگاران- رییس کمیته ترانزیت انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل بین المللی خراسان رضوی گفت: شیوع ویروس کرونا به عنوان پدیده شوم و فراگیر قرن حاضر پس از 2 مانع فضای نامساعد کسب و کار در بخش ترانزیت و تحریم های ظالمانه علیه کشور به عنوان سومین چالش عظیم...

15 مرداد 1399

پمپئو با نخست وزیر جدید عراق تلفنی گفت وگو کرد

به گزارش خبرنگاران، دفتر اطلاع رسانی نخست وزیر عراق در بیانیه ای اظهار داشت: [مصطفی] الکاظمی در یک تماس تلفنی با وزیر خارجه آمریکا پیرامون موضوعات مربوط به همکاری اقتصادی، سیاسی و امنیتی میان دو کشور با وی مصاحبه کرد.

5 مرداد 1399

عجیب تر از برکناری وزیر صمت اقدامات سرپرست جدید است

یک کارشناش در خصوص عزل وزیر صمت و سرپرست این وزارت خانه نوشت: نکته عجیب تر از برکناری وزیر، اقدامات سرپرست جدید است.

21 تیر 1399

ارائه فهرست کابینه الکاظمی به مجلس بدون احتساب وزیران نفت و خارجه

در ساعات باقی مانده برای برگزاری جلسه فوق العاده رای اعتماد به کابینه مصطفی الکاظمی نخست وزیر جدید عراق، فهرست نهایی کابینه وی تحویل هیات رییسه مجلس این کشور شد.

14 تیر 1399

با افزایش شیوع کرونا پوتین دستور تازه صادر کرد

ایرنا نوشت:رئیس جمهوری روسیه با اعلام اینکه با پایان یافتن ماه جاری میلادی قرنطینه روسیه به دلیل کرونا تمام نمی شود، گفت: روسیه تا یازدهمین روز ماه بعد تعطیل خواهد بود.

3 تیر 1399

تاکید روحانی بر لزوم اجرای پروژه های زیربنایی آب و برق و انرژی طبق برنامه

رئیس جمهور در گفت وگو با وزیران نفت و نیرو تاکید نمود که پروژه های زیربنایی در حوزه فعالیت این دو وزارتخانه در شرایط جدید، طبق برنامه باید مورد بهره برداری قرار بگیرد.

12 خرداد 1399

برنده نهایی بحران جهانی کرونا کیست؟

هزینه های شیوع جهانی ویروس کرونا بسیار سنگین و اثرات آن بر اقتصاد جهانی بسیار شدید خواهد بود؛ اما می توانیم بگوییم که ماهیت و ابعاد این هزینه ها تا حد زیادی به سیاست های آمریکا و اتحادیه اروپا بستگی خواهد داشت.

10 خرداد 1399

هشدار هواشناسی: بارش های شدید در 23 استان ، احتمال بارش 80 میلی متری در خوزستان

سازمان هواشناسی نسبت به بارش های شدید در 23 استان، وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر از امروز تا دوشنبه آینده هشدار داد.

26 اردیبهشت 1399

راه های از بین بردن پشه ریز گلدان

اگر به تازگی هنگام آبیاری گیاه و یا جابجایی گلدان متوجه شدید پشه های ریزی روی خاک فعالیت دارند بهتره قبل از هر خسارتی به گیاه این مشکل به نظر ناچیز، اما عظیم رو برطرف کنید.

22 اردیبهشت 1399

3داوطلب آمریکایی آزمایش واکسن کرونا کیستند

هر 3 داوطلب آزمایش واکسن در صنعت فناوری و تحقیقات بهداشتی کار می نمایند. دو تن از آنها صاحب فرزند هستند و هر 3 داوطلب از بیم ابتلا به ویروس کرونا در خانه کار می نمایند.

18 اردیبهشت 1399

سگ هنک کنگی کرونا مثبت شد ، انتقال ویروس از انسان به حیوان

نتیجه آزمایش کروناویروس یک سگ خانگی در هنگ کنگ مثبت اعلام شد تا نخستین مورد انتقال ویروس از انسان به حیوان ثبت شود.

3 اردیبهشت 1399

آموزش آشپزی؛از کباب لقمه زعفرانی و کوبیده استانبولی تا دلمه مرغ خوشمزه

در گزارش زیر طرز تهیه 5 نوع غذای خوشمزه و مقوی را به شما آموزش می دهیم.

1 اردیبهشت 1399

جنگل ابر و شهر پلکانی مجن پوشش تلفن همراه ندارند

خبرنگاران/سمنان فرماندار شاهرود خواهان بهبود پوشش تلفن همراه در مناطق گردشگری این شهرستان و از جمله جنگل ابر شد و با اشاره به ترسیع در خدمات ارتباطی در دولت دکتر روحانی، گفت: 31 روستا از 49 روستای بهره مند از اینترنت پرسرعت شاهرود در دولت تدبیر و امید از...

29 فروردین 1399

خسارت های 1000 میلیاردی حوادث رانندگی در فارس

خبرنگاران/فارس راه های دسترسی، یکی از مهم ترین زیرساخت ها در هر کشوری برای حرکت در راستا توسعه در ابعاد مختلف مالی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی به شمار می رود. موضوعی که چالش عمده بعضی استان ها مانند فارس است.

13 فروردین 1399

چرا نوجوانان به اعتیاد گرایش دارند؟

یک کارشناس ارشد مشاوره خانواده گفت: والدین باید با برقراری روابط صحیح و محبت آمیز با فرزندان خود اقدامات موثری در جهت جلوگیری از ان ها به دام اعتیاد انجام دهند.

5 فروردین 1399

اتمام 2566 طرح عمرانی در دستور کار دولت

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از افزایش 5 درصدی اعتبارات عمرانی در لایحه بودجه سال1399 خبر داده و گفته است: مشارکت بخش خصوصی برای اتمام پروژه های نیمه تمام کشور در سال آینده لازم است.

3 فروردین 1399

ترمه تراول؛ ایران را از نگاهی دیگر ببینید

خبرنگاران/فارس ترمه تراول از استارتاپ های ایرانی با حوزه فعالیت بین المللی محسوب می گردد که در زمینه مدیریت تورهای گردشگری ایران فعالیت می نماید. این استارتاپ کار خود را از سال 1398 آغاز کرد. گروه ترمه تراول، ساختن تجربه ای جدید از سفر به ایران را به عنوان...

9 اسفند 1398

روکش های نانویی آنتی باکتریال و ضدحریق ویژه جایگاه هواپیما فراوری شد

یکی از شرکت های فراوریکننده پارچه های مخصوص روکش جایگاه هواپیما، با استفاده از فناوری نانو روکش آنتی باکتریال فراوری نموده و نمونه اولیه آن را نیز به شرکت ایران ایر داده است.

30 بهمن 1398

نانوپودر کربنات کلسیم با کاربرد در صنایع دارویی تولید شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، یکی از شرکت های نانویی، بعد از تولید آزمایشی پودر نانوذرات کربنات کلسیم، در حال راه اندازی دو خط تولید برای تولید انبوه این نانوپودر مطابق با استانداردهای جهانی است تا بتواند این محصول را به خارج...

27 بهمن 1398

آنالیز 8 حقیقت ثابت شده درباره گوگل

شاید گوگل ارائه دهنده محبوب ترین سیستم عامل موبایلی و موتور جست و جو در دنیا باشد، اما استفاده نادرست این شرکت از قدرت خود یک حقیقت اثبات شده است.

25 بهمن 1398
تعداد: (92)