آنالیز ابعاد دستگیری سازندگان فیلم بریدن گوش کودک کار

به گزارش وبلاگ آریا، مشاور رسانه ای شهردار تهران درخصوص ابعاد مختلف دستگیری سازندگان فیلم بریدن گوش کودک کار توضیحاتی را ارائه کرد.

آنالیز ابعاد دستگیری سازندگان فیلم بریدن گوش کودک کار

رجایی در گفت وگو با وبلاگ آریا، با بیان این که شب گذشته (سه شنبه) نوجوانی که در فیلمی مدعی گردیده بودند گوشش توسط ماموران شهرداری بریده گردیده است، پیدا شد و با آن صحبت کردیم، گفت: این کودک 13 ساله به نام فاروق اهل هرات است که با عمویش به تهران آمده و زباله گردی می نمایند.

وی با بیان این که گوش وی در حادثه ای که گویا افتادن از پشت وانت بوده است، صدمه می بیند، گفت: این نوجوان عنوان نمود که یک سمند سفید با یک سرنشین او را مجبور کردند که حرف های آنها را تکرار کند و او نیز این کار را انجام داده است.

مشاور رسانه ای شهردار تهران با بیان این که نوع پانسمان و فضایی که کودک در آن صحبت می نماید، جای سوال دارد چرا که هیچ فردی در اطراف وی نیست، گفت: صبح امروز در ساعت پنج بامداد این دو نفر که کودک را مجبور به بیان حرف های کذب نموده بودند توسط عوامل اطلاعاتی دستگیر شدند و ابعاد مختلف این سناریو قطعا از سوی نهادهای نظارتی اعلام می گردد.

رجایی با بیان اینکه در مورد این حادثه چند احتمال وجود دارد، توضیح داد: از آن جایی که افشانی شهردار تهران در صدد مدیریت پسماند پایتخت است، احتمالا رقبا و یا مافیای پسماند تهران که روزانه میلیاردها تومان به جیب می زنند این صحنه آرایی را انجام داده و این سناریو را ایجاد نموده اند وگرنه چندین سال است که کولبران زباله ها را جمع آوری می نمایند اما اتفاقی برای آنها رخ نداده است.

وی با بیان این که مردم تهران شاهد هستند که در خصوص تفکیک زباله عمدتا افراد محروم این کار را انجام می دهند، گفت: چطور در سالهای اخیر این افراد بدون حاشیه ای کار خود را انجام داده اند اما حالا فیلمی منتشر می گردد که در رسانه های خارجی تحت عنوان گوش بری معروف می گردد و خوراکی برای آنها فراهم می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آنالیز ابعاد دستگیری سازندگان فیلم بریدن گوش کودک کار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز ابعاد دستگیری سازندگان فیلم بریدن گوش کودک کار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید