قلعه نویی: بله، من عاشق استقلالم

به گزارش وبلاگ آریا، امیرقلعه نویی برای بازگشت به استقلال لحظه شماری می نماید. او در حالی که با سپاهان صاحب موقعیتی ایده ال شد از عمق وجودش علاقمند است که روزی دوباره برای استقلال مربیگری کند.

قلعه نویی: بله، من عاشق استقلالم

امیرقلعه نویی دوست دارد روزی به استقلال برگردد. اما او زمانی را برای بازگشت معین نمی کند. قلعه نویی عشق به استقلال را هیچ گاه کتمان ننموده است. او در تازه ترین مصاحبه خود نیز دوباره از علایق و دلبستگی هایش به استقلال گفته است. امیر برنامه هایی در سر دارد. او می خواهد دوباره با استقلال استارت بزند. بازگشتی که شاید بسیاری از هوادارن استقلال نیز از آن استقبال نمایند. اما کی و چه زمان هنوز تعیین نیست. شاید امیر را فصل آینده روی نیمکت استقلال ببینم و شاید هم یک فصل بعد. هیچ چیز تعیین نیست. امیر درحال آنالیز معادلات است: من واقعیت را می گویم. استقلال جزو خاطرات زندگی ام است. زمانی استقلالی بودم که این تیم شرایط خوبی نداشت. باید یک روز بیایم و با اسناد و مدارک نشان بدهم که این تیم را از دست سوم به رده بالا آوردیم. رده سیزدهمی نیز برای ما بود و هیچ منتی نیست، چون این تیم را دوست داشتم. در فضای مجازی که جزو خیانت های باشگاه بوده و بیشترین لطمه را به استقلال زده ، حرف هایی زده اند. جواد زرینچه در دسته سوم به استقلال یاری نموده، صادق ورمزیار نیز همینطور اما خیلی ها گذاشتند و رفتند پول شان را گرفتند. هیچ باشگاهی با من صحبت ننموده و تا زمانی که جام حذفی تمام نشود به هیچ باشگاهی فکر نمی کنم.اما صادقانه می گویم که من عاشق استقلالم.

قلعه نویی در ادامه حرف هایش از بعضی تصمیم ها که علیه تیمش اتخاذ شد، انتقاد کرد: ناراحتی من این است که نگاه عدالت مدار به تیم ما نشد. بازی با ذوب آهن را برداشتند و به تیم دیگری دادند. ما مجبور شدیم که 6 فروردین با ذوب آهن بازی کنیم. از دوستان خواهش می کنم که نگاه شان به همه تیم ها عدالت گونه باشد اما سال جاری این گونه نبود. کاری به مسائل فنی ندارم و به پرسپولیس و هوادارانش تبریک می گویم. برانکو دوست من است و یکی از بهترین مربیان خارجی است که به ایران آمده است اما من درباره رفتارها صحبت می کنم. باید به تیم پدیده و یحیی گل محمدی به خاطر نمایش فوتبال مدرن تبریک بگویم. تنها تیمی که ما را تحت فشار گذاشت پدیده بود، اگرچه در این بازی دقیقه سوم پنالتی علیه ما گرفته شد و تیم تحت فشار بود. پرسپولیس قهرمان شد و مبارک شان باشد، امیدوارم قهرمانی ها طوری نشود که مسائل درون فوتبال مان دیده نشود.

قلعه نویی از بعضی عوامل در باشگاه سپاهان نیز تشکر کرد: جا دارد از سبحانی و عظیمیان و همچنین کارگران خوب کارخانه فولاد مبارکه تشکر کنم. تابش نیز همه شاخصه های مدیرعاملی را دارد و خدا را شکر این مسئولیت را در باشگاه سپاهان برعهده دارد. باشگاه سپاهان 25 قهرمانی تا اینجای کار داشته است که کار بزرگی است. روزی که کارم را شروع کردم، به آقایان قولی ندادم. شرایط سپاهان در سال های گذشته خوب نبود. سال جاری نیز بودجه ای بوده که سه تیم بالای 100 میلیارد هزینه نموده اند. ما بودجه 40 میلیاردی داشتیم که اسناد و مدارکش موجود است.

قلعه نویی در خاتمه حرف هایش قهرمانی را به باشگاه پرسپولیس تبریک گفت: قهرمانی پرسپولیس را تبریک و خسته نباشید به کسانی می گویم که خدا را در نظر گرفتند تا لیگ به خاتمه برسد. لیگ ما لیگ فرسایشی بود، ولی همین که تا انتهای مسابقات، قهرمان و تیم های سقوط نماینده تعیین نبودند، یعنی لیگ خوبی داشتیم.

1

منبع: ایران ورزشی

به "قلعه نویی: بله، من عاشق استقلالم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: بله، من عاشق استقلالم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید